Okrzei 2 lok.1, 96-100 Skierniewice
+46 880 92 96

Kariera w Wojart.

Kogo aktualnie szukamy?

 Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją robót i koordynacją prac na budowie, przekazywanie uzgodnień technicznych
  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP, rentowności prac
  • Zarzadzanie powierzonymi zasobami ludzkimi
  • Raportowanie realizacji robót
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy
  • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- warunek konieczny
  • Preferowane Wykształcenie minimum techniczne kierunkowe
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, znajomość AutoCAD, Norma
  • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office- warunek konieczny
  • Samodzielność, komunikatywność

Kandydatom oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (uprawnienia budowlane)
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przygotowywanie wycen i kosztorysów w zakresie branży architektoniczno- konstrukcyjnej
  • Przygotowywanie ofert przetargowych
  • Opracowywanie budżetów inwestycji
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie przygotowywania ofert

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, znajomość AutoCAD, Norma, EXCEL
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Stałe godziny pracy

Dołącz do nas!